ZM-PS-FC Otomatik Yüksek Hızlı Termoform, Presleme ve Kesme Makinası

Köpük Tabak Makinası - Köpük Bardak Makinesi
Termoform Makinası Termoform Makinası Termoform Makinası

ZM-PS-FC

Otomatik Yüksek Hızlı Termoform, Presleme ve Kesme Makinası

Otomatik Şekillendirme ve Kesme

ZM-PS-FC serisi yüksek hızlı termoform makinası ve otomatik presleme kesme ve desteleme hattı, köpük tabaklar ve ya köpük kase ve tepsi üretimi için gereken bütün işlemleri otomatik olarak yapmaktadır. ZM-PS-FC, yüksek teknoloji ile üretilmiş olup, İtalyan tasarımıdır. Hat sorunsuz, en yüksek verimlilikle çalışmakta ve ayrıca presleme kalıpları da 8 yıldan fazla kullanılabilmektedir.

ZM-PS-FC serisi yüksek hızlı termoform ve presleme makinesi, tamamıyla servo sisteme sahiptir. Makinenin tabaka besleme ve presleme üniteleri, servo sistem ile kontrol edildiğinden yüksek verimlilik sağlanmaktadır. Presleme ünitesinin, 2 saniyede bir pres yapma kapasitesi ile 50 ton pres gücüne kadar, yüksek kalitede ürün yapılabilmektedir. Bu hat vakum şekillendirme, pres şekillendirme ve vakum presleme süreçlerinin en etkili şekilde uygulanması için idealdir. PSP, PVC, PP, BOPS, HIPS, PET, polistren köpük levhalar, ZM-PS-FC serisi yüksek hızlı termoform makinasına uygundur.

Şekillendirme ve kesme işlemi aynı makinada yapılır, bu sayede iş gücü tasarrufu, verimlilik ve üretim maliyetlerinde azalma sağlanmış olur. Köpük tabaka makinaya bir ucundan verilir ve diğer ucundan ürün ve artan köpük tabaka alınır. Makinanın operasyonu için 2 eleman yeterlidir.

Presleme Ünitesi, otomatik sayfa besleme, otomatik pozisyon kontrol, otomatik sayma, otomatik kesme, otomatik desteleme ve otomatik boşaltma özelliklerine sahiptir. Bu makine tamamiyle bilgisayar ve servo motorlar ile kontrol edilmekte ve tümüyle otomatik olarak kesme işlemini mükemmel olarak yapmaktadır.

ZM-PS-FC serisi yüksek hızlı termoform makinası ve otomatik presleme kesme ve desteleme hattının imalatında, uluslararası alanda önde gelen markaların parçaları kullanılmıştır. Köpük kase, köpük tabak, köpük gıda saklama kutusu, vb... üreticileri için sayılan özellikleri ile tercih sebebidir.

Not: Teknik özellik tablolarında belirtilmiş standart parametrik değerler dışındaki talepleriniz için lütfen bizimle temasa geçiniz. Üretimini amaçladığınız köpük tabak ve diğer çeşitli polistren köpük ürünlere uygun hat tasarımı ve üretimi yapmaktayız.

Termoform Makinası Köpük Tabak Makinası

Termoform Ünitesinin Teknik Özellikleri:

Model ZM-PS-FC-1040

Max. Şekillendirme Alanı

1100x1380 mm2

Max. Şekillendirme Derinliği

100 mm

Kalıp Kapanma Gücü

15 T

Maksimum Hız

3-5 s/kalıp

Isıtma Gücü

142 kw

Toplam Güç

204 kw

Toplam Ağırlık

16 T

Makinenin Ölçüsü (Uz x En x Yü)

15m x 6m x 2,58m

* Burada belirtilen teknik parametreler dışında müşteri gereksinimlerine uygun gereken özelliklerde makinaların üretimi de yapılmaktadır. Farklı taleplerinizi sipariş esnasında belirtiniz.

Otomatik Presleme Ünitesinin Teknik Özellikleri:

Model

1100 (vertical) Presleme Ünitesi

1100 (horizontal) Presleme Ünitesi

850 Presleme Ünitesi

Max. Etkili Kesme Alanı (mm2)

1100x400

1100x500

800x400

Max. Kesme Yüksekliği (mm)

150

150

150

Max. Kesme Basıncı (T)

35

35

20

Kesme Etkinliği (T/min)

85

120

85

Güç (KW)

22

25

15

Ağırlık (T)

6

8

4


Otomatik Yüksek Hızlı Termoform, Presleme ve Kesme Makinası

Köpük Tabak Makinası

ZM-PS-FC serisi yüksek hızlı termoform ve presleme makinesi

Köpük Tabak İmalatı

ZM-PS-FC Termoform Makinası

Köpük Tabldot Tepsi Üretim Makinası

Polistren Köpük Termoform Makinası

Köpük Tabak Üretim Hattı

Köpük Tabak İmalatı Hattı